Оригінальні
запасні частини

Завжди на складі

Безпека експлуатації автомобіля з оригінальними запчастинами Hyundai

Понад 5000 оригінальних запчастин на складі

Компанія Олімп Мотор є офіційним дилером автомобілів марок Hyundai Truck&Bus, Hyundai, Kia. Завдяки цьому ми маємо величезний каталог запчастин, які можемо надати за короткий термін. Ми регулярно стежимо за каталогами, оновлюючи оригінальні запчастини. Це дозволяє за номером кузова (VIN-коду) автомобіля точно визначити каталожний номер запчастини Hyundai.

За потреби наші фахівці готові надати будь-яку допомогу у разі виникнення проблем, якщо Ви вирішили зайнятися самостійним підбором різних деталей та комплектуючих для авто. У нас на складах в наявності понад 5000 найменувань запчастин з каталогу запчастин та аксесуарів Hyundai, але якщо будь-якої деталі не виявилося на складі — ми зможемо підібрати її за попереднім (оперативним) замовленням. Таким чином, Олімп Мотор гарантує високу якість деталей Хюндай, надійність та безпеку експлуатації вашого автомобіля. При покупці оригінальних запчастин Hyundai ми гарантуємо їхню якість та надійність, що підтверджується численними сертифікатами якості.

Ми пропонуємо вигідні умови співпраці гуртовим клієнтам, регіональним компаніям, магазинам автозапчастин та сервісним станціям. У нашій компанії діє спеціальна програма продажу для гуртових покупців.

Потрібна оригінальна
запчастина?

0 44 394-94-67

З питань придбання запчастин звертайтесь лише до авторизованих партнерів Hyundai.

Ми з радістю допоможемо підібрати оригінальні запасні частини до Вашого автомобіля.

Повідомлення надіслано!

Найближчим часом із вами зв'яжеться менеджер для уточнення інформації.

Тест-драйв

Виберіть марку автомобіля

Обробка персональних даних

Запис на сервіс

Автомобіль

Особисті дані

Обробка персональних даних

Зворотний дзвінок

Виберіть департамент
Обробка персональних даних